Om oss

Årnes Revisjon AS ble etablert i 1988 og er et revisjonsfirma som holder til på Årnes i Nes Kommune. Vi legger vekt på lokal forankring og har vårt hovednedslagsfelt på Øvre Romerike.

Internasjonalt er vi medlem av Inpact International. Nasjonalt deltar vi i en samarbeidsorganisasjon av registrerte og statsautoriserte revisorer gjennom Inpact Norge AS.

Vi er 6 ansatte som har en bred og variert bakgrunn og god kompetanse.

Partnere

Dag Tørnby
Daglig leder / Registrert revisor

469 70 513
dag@arnes-revisjon.no

Hanne Aasum
Statsautorisert revisor

469 70 512
hanne@arnes-revisjon.no

Ole Kværner
Registrert revisor

469 70 515
ole@arnes-revisjon.no

Medarbeidere

Linda Hepsø
Registrert revisor

469 70 514
linda@arnes-revisjon.no

Marit Gulliksrud
Registrert revisor

469 70 516
marit@arnes-revisjon.no

Eirin Lie-Karlsen
Registrert revisor

469 70 511
eirin@arnes-revisjon.no