Om oss

Årnes Revisjon AS ble etablert i 1988 og er et revisjonsfirma som holder til på Årnes i Nes Kommune. Vi legger vekt på lokal forankring og har vårt hovednedslagsfelt på Øvre Romerike.

Internasjonalt er vi medlem av Inpact International. Nasjonalt deltar vi i en samarbeidsorganisasjon av statsautoriserte revisorer gjennom Inpact Norge AS.

Vi er 7 ansatte som har en bred og variert bakgrunn og god kompetanse.

Partnere

Dag Tørnby
Daglig leder / Statsautorisert revisor

469 70 513
dag@arnes-revisjon.no

Hanne Aasum
Statsautorisert revisor

469 70 512
hanne@arnes-revisjon.no

Ole Kværner
Daglig leder / Statsautorisert revisor

469 70 515
ole@arnes-revisjon.no

Medarbeidere

Linda Hepsø
Statsautorisert revisor

469 70 514
linda@arnes-revisjon.no

Kristin Camilla Cederroth
Revisormedarbeider 

469 70 745
kristin@arnes-revisjon.no

Marit Gulliksrud
Statsautorisert revisor

469 70 516
marit@arnes-revisjon.no

Eirin Lie-Karlsen
Statsautorisert revisor

469 70 511
eirin@arnes-revisjon.no